Twin Shaft Mikser

logo

Beton santrali üretimi için gerekli olan makinalardan biri de Twin shaft mikserdir. Karıştırıcılar, daha kaliteli ve homojen malzeme üretimi sağlar, bu da firmalara yüksek kapasiteli iş imkânı sunar. Çift milli karıştırıcılardan oluşan makine betonun cinsine göre su ve çimentoyu oranlara uygun bir biçimde homojen olarak karıştırır ve yüksek kalite de ürün ortaya çıkarır. Yüksek slamptı birleşimlere kadar üretim yapma imkanı sunar, karıştırıcıların aşınmayan dayanımı yüksek malzemelerden üretilmiş olması ile de hiçbir şekilde karıştırıcı deformasyona uğramaz ve ekstra bir bakım maliyeti oluşturmaz. Karıştırıcılar bıçaklar halinde olduğu için de çok fazla bir temizlik işine gerek kalmaz. Otomatik yağlama sistemi sayesinde de hiçbir şekilde üretim kesintiye uğramaz her zaman yüksek performans ile karıştırma işlemi devam eder. Makine ortalama olarak üretim kapasitesi olarak 120 m3 ve 180 m3 oranında beton üretimi sağlar. Firmalar bu twin shaft mikser seçiminde mutlaka üretim kapasitelerini göz önüne alarak karıştırıcı tercih etmelilerdir. Genellikle bu mikserler firmaların üretim kapasitelerini arttırmak için de tercih ettikleri ek bir ekipmandır.

Twin Shaft Mikser, üç boyutlu bir spiral hareket ile karıştırma işlemini gerçekleştirdiğinden dolayı pürüzsüz, homojen bir karışım ortaya çıkarılır. Kullanışlı tasarımı sayesinde çok fazla yer kaplamaz ve her türlü makinaya uyumlu bir biçimde çalışabilmektedir. Firmamızın ürettiği twin shaft mikserler Avrupa standartlarına uygundur ve kullanımı sırasında da hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar vermez, bu da dünya çapında bu mikserin kullanımını sağlar. Tam otomatik çalışan prensibi sayesinde uzaktan kumanda edilebilmektedir ve tek kişi ile rahatlıkla müdahale edilir, bu da firmaları ekstra işçi alımından kurtarır, maddi tasarruf sunar. Kısa karıştırma süresi sayesinde ürün akışı ve devamlılığı sağlanır, düşük maliyet ile yüksek kapasiteli iş imkânı sağlanır.

Kompakt bir tasarıma sahip oluşu ve hidrolik sistem sayesinde bakım, onarım işlemleri kolaylıkla halledilir, 7/24 ürün akışı sağlanır. Karıştırıcı için kullanılan malzemelerin dayanımının yüksek oluşundan dolayı uzun süreli kullanım sağlanır. Twin Shaft mikser yatay eksende senkronize olarak çalıştığından dolayı karıştırıcı dışında makinanın da ağırlığı karıştırma işlemine yardımcı olur ve ortaya daha yüksek kalitede ürün çıkar. Twin shaft mikser düşük maliyetlerle yüksek kapasiteli iş yapmak isteyen firmaların daha çok tercih ettiği makinadır ve sizlere zamandan, maddi açıdan tasarruf etme imkanı sağlar. Dünya çapında pek çok firmanın tercih ettiği bir makinedir


Model TWS - 1 TWS - 2 TWS - 3 TWS - 4 TWS - 5
Yaş Beton Kapasitesi 1 m3 2 m3 3 m3 4 m3 5 m3
Redüktör Dişsan - PDS Dişsan - PDS Dişsan - PDS Dişsan - PDS Dişsan - PDS
Yükleme Kapasitesi 1500 LT 3000 LT 4500 LT 6750 LT 9000 LT
Taze Beton Kapasitesi 1250 LT 2500 LT 3750 LT 5625 LT 7500 LT
Sıkıştırılmış Beton Kapasitesi 1000 LT 2000 LT 3000 LT 4500 LT 6000 LT
Motor Gücü 2x18,5 Kw 2x37 Kw 2x55 Kw 2x90 Kw 2x110 Kw
Boşaltma Şekli Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak
Otomatik Yağlama Var Var Var Var Var

Twin Shaft Mikser Resim Galerisi