Titreşimli Besleyici Bunker

logo

Taş kırma ve eleme tesislerinden yüksek performans alınması için bu makine oldukça önemlidir, yüksek kapasiteli hizmet vermek isteyen firmaların daha çok tercih ettiği bir makine türüdür. Firmamızın ürettiği titreşimli besleyici bunkerler Avrupa standartlarına uygundur ve hiçbir şekilde kullanımı sırasında çevreye insan sağlığına zarar vermemektedir. Yapımında kullanılan dayanımı yüksek malzemeler sayesinde de hiçbir şekilde deformasyona uğramaz ve uzun süreli kullanım imkanı sunar. Makinanın konumlandırılacağı yere göre boyutları ve kapasitesi farklılık gösterebilmektedir, bu yüzden firmalar bu makinayı seçerken mutlaka kendi üretim kapasitelerini göz önüne alarak bir tercih yapmalılardır.

Titreşimli besleyici bunker montaj ve demontaj işlemleri de oldukça kısa sürede gerçekleştirilir, bu yönden de firmalara büyük kolaylık sağlar.Ağız kısmında bulunan hidrolik kapaklar sayesinde malzemenin ne kadar besleneceği ayarlanır ve az ya da çok besleme işlemi gerçekleştirilir. Genellikle Agrega bunkerlerine yakın bir yere konumlandırılırlar ki malzemenin beslenmesi sırasında bir zaman kaybı yaşanmasın.Titreşimli besleyici bunkerler taş kırma ve eleme tesislerinde malzemenin beslenmesini sağlayan makinadır ve titreşim sistemi ile bu işi gerçekleştirir. Makinada bulunan iki adet vibro motorunu, doğrusal hareketlerle malzemeyi ileri geri itmesi sonucu istenildiği kadar makinalara beslemesini sağlar.

Firmamız titreşimli besleyici bunker üretiminde son teknoloji ürünler kullanmaktadır ve sizlere son derece dayanımı yüksek makinalar sunmaktadır. Sadece ürün alımına kadar değil aynı zamanda makinanın kullanımından sonra da sizlere yardımcı olmaktadır ve herhangi bir sorun yaşadığınızda sorunlarınız anında giderilecektir. Bunun için firmamızın destek hattını aramanız ve sorunlarınızı dile getirmeniz yeterli olacaktır.

Titreşimli besleyici bunker ortalama olarak saatte 100 ile 600 ton arasında bir taş besleme kapasitesine sahiptir ve farklı kapasitelere sahip türleri de bulunmaktadır.Bu makine her tesiste bulunmak zorunda değildir fakat firmalar üretim kapasitelerini yükseltmek ve kısa sürede daha çok malzemenin kolay bir biçimde aktarımının sağlanabilmesi için titreşimli besleyici bunkeri tercih etmektedirler.Makinada bulunan iki adet eksantrikli mil ürün işleyişini sağlar, kolay bir çalışma prensibi olduğundan dolayı baskım ve onarım işlemleri de çok kısa sürede gerçekleştirilir, makinanın kullanımı sırasında oluşan sıkıntılar anında giderilir ve üretim de kesintisiz çalışma sağlanır. Ayrıca firmamız sizlere makina alımında iki yıllık bir garanti hizmeti sunmaktadır. Makinanız ile ilgili bir sorun oluştuğunda firmamız sıkıntıyı kısa sürede halledecektir, üretiminiz sekteye uğramaz ve hiçbir şekilde sizlerin maddi zarar etmesine olanak verilmez. Hem zamandan hem de maddi açıdan kazanım sağlarsınız.


Titreşimli Besleyici Resim Galerisi