Sabit Beton Santrali

Hazır beton üretimi için kullanılan sabit beton santralleri, her firmanın ihtiyaç duyduğu düşük maliyet ile yüksek kapasite üretim yapan bir makinadır. Özellikle çalışma alanı belli olan firmaların tercihidir, uzun süreli işler için daha fazla kullanılır. Firmalar sabit beton santrali seçiminde mutlaka kendi kapasitelerini göz önünde bulundurarak makine seçimi yapmalılardır. Kurulum işlemlerinin kolay oluşu ile sabit beton santralleri istenilen her türlü zorlu arazilere rahatlıkla kurulabilir, uzun süreli kullanımlar için tercih edildiğinden dolayı dayanımı yüksek olan bir makinadır ve en kötü hava koşullarında bile çalışma kapasitesini düşürmeden üretim yapmaya devam eder, üretimde kesintisizliği sağlar.

Firmamız sabit beton santrali üretiminde Avrupa standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Makine üretiminde kullanılan malzemeler son derece dayanımı yüksektir ve makinanın uzun süreli olarak kullanımı sağlar, yağmur ve toza karşı mukavemetlidir. Sabit beton santrali kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar vermez bu da dünya çapında kullanılan bir makine olmasını sağlar. Ayrıca kesintisiz bir üretim imkânı sunduğundan dolayı da firmalara zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar. Full otomatik çalışma prensibi sayesinde uzaktan rahatlıkla kontrol edilebilir ve herhangi bir sorun oluştuğunda tek işçi ile müdahale edilir, bu da ekstra bir işçi masrafını önler. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde de bakım ve onarım işlemleri oldukça kolay bir şekilde halledilir, yedek parça ihtiyacı durumunda üretim kesintiye uğratılmaz. Sabit beton santralleri genellikle madencilik ve taş ocağı sektörlerinde çok daha fazla tercih edilir. Sabit beton santrallerini firmalar iş bitiminden sonra rahatlıkla farklı bir iş içinde farklı arazilerde kullanabilirler, uzun süreli kullanımı sayesinde firmaları ekstra makine masrafından kurtarır. Bu makine diğer santrallere göre daha yüksek kapasitede çalışarak firmaların daha çok verim almasını sağlar

İşletmeler saha projelerine göre rahatlıkla bu makinayı tercih edebilirler, en büyük avantajı düşük maliyetlerde yüksek kapasiteli üretim sağlamaktır. Fiyat olarak da diğer santrallerle eş değer bir fiyatta oluşu büyük avantaj sunar. Firmalar üretim kapasitelerini arttırmak için sabit beton santrali için ekstra ekipman kullanabilirler, genellikle mikser eklemeleri ile santralin üretim kapasitesi arttırılmaktadır. Bu makine her yönden firmanıza avantaj sağlayacaktır ve 7/24 üretim sayesinde kar etmenizi sağlayacaktır. Firmamız makine alımlarınızdan sonra da bir sıkıntı yaşadığınızda sizlere destek olmaktadır, destek hattı üzerinden rahatlıkla sorunlarınızı sile getirebilirsiniz ve bu şekilde sorunsuz bir kullanım sağlayacaksınız.