Mobil Konkasör Tesisi

Seyyar konkasör olarak da bilinen bu makinanın kurulum ve taşınma işlemleri oldukça kolay yapılmaktadır, tek tır ile bir gün içerisinde kurulumu gerçekleştirilerek, firmaların zamandan tasarruf etmesi sağlanmaktadır. Bu sayede firma projelerinde hiçbir şekilde bir aksama olmaz, firmalar bir iş bitiminden sonra rahatlıkla bu makinayı farklı işler için de kullanabilirler, ekstra bir makine maliyetine gerek duyulmaz.

Mobil konkasör tesisleri, maden ocaklarında taş kırmak amacı ile kullanılmaktadır, mobil oluşu ile genellikle kısa süreli işler için firmaların tercih ettiği bir makinadır. Mobil konkasörtesisi sertliği ne olursa olsun, her türlü madenin kırma işlemini yüksek performans göstererek yapmaktadır ve mıcır, kum , çakıl gibi kübik malzemeler ortaya çıkar, bu ürünler yapı ve malzeme sektöründe kullanılmaktadır.

Firmamız mobil konkasör tesisi üretiminde Avrupa standartlarına uygun ve modern teknolojiye ayak uydurarak ürün üretmektedir. Makinanın çalışması sırasında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar verilmemektedir, bu da dünya çapında firmaların makinayı tercih etmesini sağlamaktadır.Mobil konkasör tesisi her türlü zorlu hava koşullarında yüksek çalışma kapasitesini düşürmeden çalışmaya devam eder, aynı zamanda her türlü araziye de uyum sağlar.

Ayrıca full otomatik çalışma prensibi sayesinde de kesintisiz bir üretim imkanı verir, makine da herhangi bir şekilde sorun oluştuğunda tek kişi ile kolaylıkla uzaktan müdahale edilebilmektedir, bu da bakım ve onarım maliyetlerini düşürür, ekstra işçi çalıştırmaya gerek yoktur.

Makinaların üretiminde ARGE çalışmalarına da önem verildiğinden dolayı sizlerin iş işleyişini düşünerek 7/24 üretim yapabilmeniz için makinalarımız özel olarak üretilmektedir. Makinaların üretiminde kullanılan malzemelerin dayanımının yüksek oluşu ile de uzun süreli bir kullanım imkanınız olacaktır. Firmamız makine üretiminde 2 yıllık bir garanti hizmeti sunar sizlere.