Mobil Konkasör Tesisi - 90

logo

Makine iki adet vibromotor ile çalışarak yüksek titreşim sayesinde ürünlerin yüksek kalitede kırılmasını sağlar. Titreşim ile çalışıyor oluşu makinanın kesintisiz bir biçimde üretim yapmasını sağlar ve bakım onarım işlemleri de çok daha kolay halledilebilmektedir. Makinanın loder ile beslemeye uygun oluşu firmaların kamyonlar ile besleme yapabilmesini sağlamaktadır. Mobil konkasör tesisi 90 elek sistemine de sahiptir ve topraklı malzeme kullanımında stoklanan ürün sahaya kolaylıkla dökülebilmektedir. Makinanın en büyük özelliği ise sekonder ve primer işleyişinin bir tek makinada toplamış oluşudur, bu da firmaları ekstra bir makine maliyetinden kurtarmaktadır.Ayrıca makinanın besleme aşınma noktaları da değiştirilebilmektedir ve aşınma zırhları ile de korunmaktadır, bu da yüksek dayanım sunar ve üretim hızında aşınmadan dolayı bir düşüş gözlenmez.

Makine iki adet vibromotor ile çalışarak yüksek titreşim sayesinde ürünlerin yüksek kalitede kırılmasını sağlar. Titreşim ile çalışıyor oluşu makinanın kesintisiz bir biçimde üretim yapmasını sağlar ve bakım onarım işlemleri de çok daha kolay halledilebilmektedir. Makinanın loder ile beslemeye uygun oluşu firmaların kamyonlar ile besleme yapabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca makinanın besleme aşınma noktaları da değiştirilebilmektedir ve aşınma zırhları ile de korunmaktadır, bu da yüksek dayanım sunar ve üretim hızında aşınmadan dolayı bir düşüş gözlenmez.

Mobil konkasör tesisi 90 elek sistemine de sahiptir ve topraklı malzeme kullanımında stoklanan ürün sahaya kolaylıkla dökülebilmektedir. Makinanın en büyük özelliği ise sekonder ve primer işleyişinin bir tek makinada toplamış oluşudur, bu da firmaları ekstra bir makine maliyetinden kurtarmaktadır.

Firmamız mobil konkasör tesisi 90 makine üretiminde Avrupa standartlarına uymaktadır ve makinanın üretiminde son derece dayanımı yüksek malzemeler kullanılmaktadır, bu da firmalara uzun süreli olarak makinayı kullanma imkânı sunar.

Mobil Konkasör Tesisi 90 Teknik Özellikleri
Kapasitesi 90-130 Ton/Saat
Maksimum Besleme 500 mm
Darbeli Kırıcı Rotor Ebadı 1100x900 mm
Titreşimli Elek Ebadı 1400 x 4000
Toplam Motor Gücü 196 kW
Jeneratör Gücü 330 KvA