Mobil Konkasör Tesisi 70

logo

Firmamız mobil konkasör tesisi 70 üretiminde Avrupa standartlarına bağlı kalmaktadır ve makinanın kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye, insan sağlığına zarar verilmemektedir. Makinanın üretiminde kullanılan malzemelerinde oldukça mukavemetli oluşundan, her türlü hava koşullarında kullanımı bulunmaktadır, uzun süreli kullanım ile firmalar makine maliyetinden kurtulacaklardır. Ayrıca bakım ve onarım işlemleri de hidrolik sistem sayesinde oldukça kolay bir biçimde halledilmektedir, yedek parça gereksinimi olduğunda da iş kesintiye uğratılmaz. Full otomatik çalışma prensibi ile de herhangi bir sorun oluştuğunda da tek bir eleman ile müdahale edebilme imkanı bulunmaktadır, bu şekilde kolaylıkla sorun oluşumunda müdahale yapılabilir ve üretimin kesintiye uğraması önlenir.

Mobil konkasör tesisi 70 kurulum yönünden de sizlere kolaylık sağlayacaktır, her türlü zorlu arazi koşullarına kolaylıkla uyum sağlayabilen bir makine oluşu ile sizlerin projelerinin zamanında başlamasına yardımcı olur. Kurulum işlemleri için yalnızca tek bir gün ve tek bir tır yeterli olacaktır. Makinanın dayanımının yüksek olması ile de her türlü zorlu hava koşullarında bile üretim kapasitesini düşürmeden çalışmaya devam edebilmektedir, firmalara zamandan ve maliyetten tasarruf etme imkanı verir.

Makinanın üretim kapasitesi kırma işlemine göre farklılık göstermektedir, firmalar mutlaka makine seçiminde kendi kapasitelerini göz önünde bulundurarak alım yapmalılardır, bu şekilde daha yüksek verim alınacaktır. Makine her yönden sizlere avantaj sunacaktır, özellikle ön zor sertlikteki malzemelerin bile kübik bir şekilde kırılmasını sağlayarak yüksek performans göstermektedir.Mobil konkasör tesisi 70, genellikle düşük bütçeli firmaların kullandığı bir iş makinası olup, ortalama üretim kapasitesi olarak da saatlik 60 ve 90 ton arasında üretim gerçekleşmektedir. Firmamız mobil konkasör tesisi 70 makine üretiminde sizlere 2 yıllık bir garanti imkanı sunmaktadır ve kolaylıkla makinanızdaki sorunlar giderilecektir.

Mobil Konkasör Tesisi 70 Teknik Özellikleri
Kapasitesi 70-90 Ton/Saat
Maksimum Besleme 300 mm
Darbeli Kırıcı Rotor Ebadı 950x750 mm
Titreşimli Elek Ebadı 1300 x 3000
Toplam Motor Gücü 175 kW
Jeneratör Gücü 250 KvA