Mobil Konkasör Tesisi - 150

logo

Mobil konkasör tesisi 150 özellikle mobil olarak taşınabilmesi ile dar arazilerde bile rahatlıkla kullanılabilmektedir, bu da firmalara iş bitiminden sonra makinayı farklı arazilerde kullanma fırsatı sunar. Mobil konkasörler sabit konkasörlere nazaran daha çok tercih edilmeye başlanmıştır, genellikle kısa süreli işler için tercih edilseler de dayanımları oldukça yüksek olduğu için uzun süreler boyunca makinanın kullanımı gerçekleştirilebilir, özellikle zorlu hava şartlarında bile üretim kapasitesini düşürmeden çalışma avantajlı bir makinadır.

Mobil konkasör tesisi 150 dayanımı oldukça kuvvetli bir makinadır, her türlü ortamda rahatlıkla kullanılabilir ve uzun süreli bir performans göstererek firmaları ekstra makine maliyetinden kurtarır, mobil olması ile de montaj ve demontaj işlemleri oldukça kolaydır, istenilen her yere kolaylıkla kurulumu tek tır, ile bir gün içerisinde gerçekleştirilir.

Saatlik üretim kapasitesi olarak 200 ton ile 300 ton arasında ürün üretimi gerçekleştirmektedir. Genellikle üretim kapasitesi orta dereceli olan firmaların tercih ettiği bir makine türüdür, firmalar kendi kapasitelerini göz önünde bulundurarak bu konkasörleri tercih etmelilerdir, bu şekilde zamandan ve maliyetten tasarruf etmiş olacaksınızdır..

Firmamız mobil konkasör üretiminde sizlere iki yıllık bir garanti hizmeti sunmaktadır, makine ile ilgili tüm sorunlarınız kısa sürede giderilerek kolaylıkla iş yapmanıza devam etmeniz sağlanır.

Mobil Konkasör Tesisi 150 Teknik Özellikleri
Kapasitesi 250-350 Ton/Saat
Maksimum Besleme 800 mm
Darbeli Kırıcı Rotor Ebadı 1200x1500 mm
Titreşimli Elek Ebadı 2300 x 5500
Toplam Motor Gücü 425 kW
Jeneratör Gücü 700 KvA