Mobil Konkasör Tesisi 120

logo

Seyyar tesis olarak da bilinen bu makine bir gün içerisinde tek tır ile istenilen araziye rahatlıkla kurulabilmektedir. Özellikle her türlü arazi koşullarına uyum sağlaması ile firmalara büyük kolaylık sunar, her iş için ayrı bir makine kullanmak yerine firmalar bu mobil konkasörü rahatlıkla farklı işler için de kullanabilirler, bu şekilde ekstra makine masrafından kaçınılmış olunur. Mobilkonkasör tesisi 120 düşük maliyet ile yüksek performans sağlayarak firmaların üretimden kazanç elde etmesini sağlar, ortalama olarak saatlik üretim kapasitesi 200 ile 250 ton malzeme üretimidir, bu üretim ile tesis genellikle orta ve yüksek bütçeli firmaların tercihidir. Tek bir şase üzerine kurulmuş olan bu makinanın kurulum ve taşınma işlemleri de oldukça kolaydır.Taş kırma ve eleme tesislerinde kırma işlemi için tercih edilen mobil konkasörler firmaların üretim kapasitelerine göre farklı boyut ve çalışma kapasitesine göre çeşitlendirilmiştir.

Full otomatik sistem ile uzaktan tek bir kişi ile kontrol edilebilir, ekstra bir işçi sayısına gerek yoktur, bu da firmalara maddi kazanım sunar. Makinanın en büyük özelliği her türlü sert malzemenin kırım işlemlerini kolaylıkla yapıp ortaya kaliteli kübik malzeme çıkartmasıdır. Oluşan bu kum, çakıl, mıcır gibi malzemeler yağı ve inşaat sektörlerinde çok fazla tercih edilmektedir. Düşük maliyet ile yüksek performans göstererek firmaların kazanım elde etmesini sağlar.

Firmamız mobil konkasör tesisi 120 üretiminde Avrupa standartlarına uyum sağlamaktadır ve üretilen manikaların kullanımında çevreye, insan sağlığına hiçbir şekilde zarar verilmemektedir. Yapım malzemelerinin de dayanımı yüksek oluşu ile bu tesis her türlü zorlu hava koşullarında bile üretimini kesmeden 7/24 yüksek kapasite de çalışabilmektedir. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde de bakım ve onarım işlemleri oldukça kolay bir biçimde halledilmektedir.

Mobil Konkasör Tesisi 120 Teknik Özellikleri
Kapasitesi 180-250 Ton/Saat
Maksimum Besleme 700 mm
Darbeli Kırıcı Rotor Ebadı 1200x1200 mm
Titreşimli Elek Ebadı 2000 x 5000
Toplam Motor Gücü 360 kW
Jeneratör Gücü 500 KvA