Mobil Konkasör Tesisi 100

logo

Firmamız Mobil konkasör tesisi 100 üretiminde Avrupa standartlarına uymaktadır ve kullanılan malzemeler de odlukça dayanımı yüksektir, bu da firmaların hiçbir sorun yaşamadan makinaları uzun süreli olarak kullanmalarını sağlamaktadır. Ayrıca makinanın kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar verilmemektedir. Mobilkonkasör pro-100 hidrolik çalışma sistemine sahip olduğu için bakım ve onarım işlemleri de oldukça kolay bir biçimde halledilmektedir, full otomatik oluşu ile de tek kişi ile kumanda edilebilmektedir, oluşan sorunlara anında müdahale edilir ve üretimin kesintisiz olması sağlanır. Makine da bulunan iki kademeli besleyici eleme sistemi sayesinde stoktaki toprak rahatlıkla iş sahasına dökülebilmektedir.

Mobil konkasör tesisi 100 taş kırma ve eleme tesislerinde tercih edilen, yüksek üretim kapasitesini düşük maliyetler ile gerçekleştiren bir makinadır. Kırılması en zor olan malzemelerin bile kırılma işlemini kolaylıkla gerçekleştirmektedir ve istenilen boyutlarda ürünün ortaya çıkmasını sağlar. Genellikle üretilen kübik malzeme yapı ve inşaat sektörlerinde kullanılmaktadır.

Mobil konkasör tesisi her türlü zorlu hava koşullarında bile yüksek performanslı çalışma kapasitesine sahiptir ve her araziye de uyum sağlayarak çalışmaktadır. Kurulum ve montaj işlemleri de kısa süre de tek tır ile gerçekleştirilebilmektedir, kolay kurulumu ile firmalar iş bitiminden sonra da rahatlıkla bu makinayı farklı işler için kullanarak ekstra makine maliyetinden kurtulurlar. Seyyar makine olarak da bilinen bu makine rahatlıkla istenilen her yere taşınabilmektedir, en dar arazilere bile kolaylıkla konumlandırılır. Düşük maliyet ile yüksek performans gösterdiği için firmaların en çok tercih ettiği iş makinalarından biridir.

Firmamız mobil konkasör tesisi 100 taş kırma ve eleme tesisi üretiminde sizlere 2 yıllık bir garanti imkanı sunmaktadır, ayrıca kısa sürede makinanızın tüm sorunları giderilir ve kolaylıkla makinayı kullanmaya devam edersiniz.

Mobil Konkasör Tesisi 100 Teknik Özellikleri
Kapasitesi 130-180 Ton/Saat
Maksimum Besleme 600 mm
Darbeli Kırıcı Rotor Ebadı 1200x1000 mm
Titreşimli Elek Ebadı 1700 x 4500
Toplam Motor Gücü 290 kW
Jeneratör Gücü 400 KvA