Mobil Beton Santrali

Mobil beton santralleri kaliteli ve homojen beton üretimi için firmaların tercih ettiği bir makinadır. Özellikle seyyar makine olarak bilinir ve firmalar bu makinayı kısa süreli işler için kullanırlar. Tek şase üzerine kurulu olduğu için makinanın montaj ve demontaj işlemleri oldukça kolay bir şekilde yapılır, bir gün içerisinde tek tır ile rahatlıkla iş bitiminden sonra farklı işler için farklı arazilere taşınabilir. Mobil beton santrallerinin en büyük avantajı düşük maliyet ile yüksek üretim kapasitesine sahip oluşudur, bu yönden pek çok firmanın tercih ettiği bir makinadır. Mobil beton santrali proje sürelerinin kısalmasını sağlar, şantiye içerisinde farklı bölgelere rahatlıkla taşınabilmektedir, zamandan tasarruf imkânı sunar, daha kolay, pratik ve hızlı çalışma imkânı verir.

Firmamız Mobil beton santrali üretiminde son derece dayanımı yüksek malzemeler kullanmaktadır ve sizlere uzun süreli bir kullanım imkanı vermekteyiz. Avrupa standartlarına uygun bir üretim ile de çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyecek bir kullanıma sahiptir. Yüksek teknolojiden yararlanılarak Ar-Ge çalışmaları ile üretilen makine full otomatiktir ve tek kişi ile rahatlıkla uzaktan kontrol edilebilmektedir, bu da sizleri ekstra işçi masrafından kurtarır. Hidrolik bir çalışma sistemine sahip olduğu için herhangi bir arıza oluşumunda bakım ve onarım işlemleri oldukça kısa sürede halledilir ve üretimin kapasitesinin düşmesi önlenir, kesintisiz üretim ile firmanız zamandan kazanım sağlayacaktır. Makinanın en büyük avantajı bir lokasyona başka bir lokasyona kolaylıkla taşınabiliyor oluşu, bu da firmaları ekstra makine maliyetinden kurtarır, rahatlıkla farklı iş ve araziler için bu makinayı tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Mobil beton santralleri her türlü zorlu araziye rahatlıkla taşınabilir, kötü hava koşullarında bile hiçbir şekilde üretimi kesintiye uğratmaz. Aynı zamanda beton temeli gerektirmeyen bir tasarıma sahip oluşu ile de toprak zeminlerde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir makinadır. Makine kolay kolay deformasyona uğramaz, çelik gövdeye sahip olduğundan dolayı yüksek dayanım gösterir.

Firmalar mobil beton santrali seçiminde mutlaka kendi kapasitelerini göz önünde bulundurmalılardır ve buna uygun bir makine kullanarak daha kazançlı üretim elde edebilirsiniz. Eğer kapasiteyi arttırmak istiyorsanız da ekstra mikser ekipmanı kullanarak makine gücünü arttırabilirsiniz. Tasarımı sayesinde de daha düşük maliyetlere yüksek kapasiteli işler yapabilirsiniz, bu da sizlere ekstra zamandan ve maddi açıdan tasarruf imkanı sunar. Mobil beton santrali konusunda firmamız sizlere satın alma işlemlerinden sonra da yardımcı olmaktadır ve sorunlarınızla ilgilenilmektedir.