Agrega Bunkeri

logo

Beton santrallerinde kullanılan Agrea bunkerleri, şantiye içerisinde malzemenin stoklanmasında kullanılan bir makine türüdür. Bu makinanın konumlandırma işleminde firmalar mutlaka mühendislerinden yardım almalılardır, malzemenin makinalara daha hızlı ve rahat bir biçimde ulaştırılabilmesi için en uygun ortam ve konum tercih edilerek zamandan tasarruf edilir. İşleme içerisinde mühendislerin belirlediği yere sabitlenene makine en zor doğa ve iklim koşullarına rağmen içerisinde bulunan malzemenin zarar görmesini engeller, saklanan ürün istenildiği zaman kullanıma hazır bir biçimde agrea bunkerinden alınarak kullanılır.Agrea bunkeri kapasite olarak 30 m3 ile 600 m3 ürün saklayabilir. Dayanımı oldukça yüksek malzemelerden üretilmiş olması ile de kolay kolay deforme olmaz ve içerisindeki malzemenin en iyi şekilde saklanmasını sağlar, yüksek performans gösterir. Firmalar tesis için de malzeme aktarımı için bunkeri genellikle taşıma bantlarına daha yakın konumlarda kullanmaktadırlar.

Agrea bunkeri seçiminde firmalar boyut olarak mutlaka kendi üretim kapasitelerine uygun bunkeri tercih etmelilerdir. Agrea bunkerleri firmaların tercihine göre üçlü, dörtlü, beşli gözlerden oluşabilmektedir, bu şekilde farklı özelliklere sahip pek çok malzemenin saklanması sağlanabilir, bu da firmaların üretim kapasitesini olumlu yönde etkiler. Agrea bunkeri pnömatik tahrikli, otomasyondan aldığı bilgiye göre açılıp kapanabilen kapaklara sahiptir ve kapaklar hidrolik sistem ile çalıştığından dolayı da çok kolay bir şekilde ürün alımı gerçekleşir, bakım ve onarım işlemleri de oldukça kolaydır, hiçbir şekilde firmaya zaman kaybettirmez.

Bunker tam otomatiktir ve bu özelliği ile firmalara zamandan tasarruf imkanı sunar, kapakların açılıp kapanması çok kolaydır, ürünün içerisinde bulunan tartım bandı sayesinde de kaliteli ürün üretimi sağlanır, ileri teknoloji ile üretildiği için de işçi kullanımına çok fazla ihtiyaç yoktur. Agrea bunkerleri 4 mevsim rahatlıkla kullanılabilir, bunkeri alt ve üst tarafları isteğe göre kapatılabilmektedir. Bu kapaklar sayesinde bunkerden çevreye toz dağılımı önlenmiş olur, kar yağmur suyu gibi kötü hava koşullarından da malzemenin etkilenmesi önlenir, bu kapakların aşınma olasılığı da çok düşüktür, makine oldukça mukavemetlidir. Agrea bunkerlerinin montaj ve demontaj işleri de odlukça kolaydır, istenilen yere tek tır ile kurulumu anında gerçekleştirilir bu da firmalara zamandan tasarruf imkanı sunar. Firmaların iş süresi bittikten sonra farklı bir iş için de rahatlıkla bu agrea bunkeri farklı arazilerde kullanabilirler, dayanımının çok yüksek oluşu ile de uzun süreli bir kullanım imkanı sunar, ekstra bir makine masrafına gerek kalmaz, hem maddi açıdan hem de zaman açısından kazanım sunar. Firmamız Agrega bunkeri üretiminde Avrupa Standartlarına uygun bir üretim yapmaktadır.