90lık Konkasör Tesisi

logo

Konkasör tesisleri taş kırma ve eleme tesislerinde çok sık kullanılan bir makinadır ve genellikle inşaat, yol yapımı gibi sektörler için gerekli olan malzemelerin üretimini gerçekleştirmektedir. 90’lık konkasör tesisi düşük maliyet ile yüksek kapasiteli üretim yapmanızı sağlar ve kübik malzeme ortaya çıkartmanızı sağlar. Konkasörün ortalama olarak saatlik üretim kapasitesi 125 ton ile 180 ton arasında farklılık göstermektedir. Bu kapasiteyi arttırmak için firmalar ekstra ekipman kullanabilirler, ayrıca konkasör seçiminde firmalar mutlaka kendi kapasitelerini göz önünde bulundurarak bir tercih yapmalılardır. Firmalar kum şeklinde malzeme üretimi gerçekleştirmek istiyorlarsa i. Bir kırıcıya ve elek sistemine ihtiyaç vardır, bu şekilde istenilen boyutlarda ince malzeme üretimi gerçekleştirilir. Tesisin kapasitesine göre bu kırıcı sayısı 3’e de çıkabilmektedir. Makine 7-14 mm olarak ürün çıkışı gerçekleştirebilmektedir. Kalker tesisleri ve taş kırma tesislerinde çok fazla tercih edilen bir makinadır.

90’lık konkasör tesisi üretiminde firmamız Avrupa Standartlarına uygun bir biçimde üretim yapmaktadır. Makinanın kullanımı ve kurulumu sırasında hiçbir şekilde çevreye ve insan hayatına zararı yoktur. 90’lık konkasör tesisi hidrolik çalışma prensibine sahiptir ve bakım, onarım işlemleri kolaylıkla yapılmaktadır. Full otomatik oluşu ile de otomasyon işlemleri kolaylıkla halledilmektedir. Bu sistem sayesinde tek kişi ile rahatlıkla makinanın otomasyon işlemleri gerçekleştirilebilmektedir bu da fazla işçi maliyetini azaltır ve firmalara ekstra kazanç sağlar. Firmamız 90’lık konkasör tesisi üretiminde son derece kaliteli malzemeler kullanmaktadır ve bu yüzden makinanın dayanımı oldukça yüksektir, bu da makinayı uzun süreli olarak kullanmanızı sağlar. Aynı zamanda firmamız makine kullanımında sizlere 2 yıl garanti sunmaktadır.

Makine ile ilgili herhangi bir şekilde sorun yaşadığınızda bu sorunlarınız kısa süre içerisinde giderilecektir ve sorunsuz çalışmaya devam edeceksinizdir. 90’lık konkasör tesisi iş makinasının en büyük avantajı ise düşük maliyet ile yüksek kapasiteli üretim yapıyor oluşudur, bu yönden de pek çok firma tarafından tercih edilen bir iş makinasıdır. 90’lık konkasör tesisi kaliteli ve kübik ürün üretimi ile de pek çok farklı sektörde üretilen malzemeler kullanılmaktadır.


90lık Konkasör Tesisi Resim Galerisi