60lık Konkasör Tesisi

logo

Taş kırma ve eleme tesislerinde çok sık kullanılan bir iş makinası olan 60’lık konkasör tesisi, yapı sektörlerinde kullanılmak üzere malzemelerin kırma işlemini gerçekleştiren bir makinadır. Bu konkasörler firmaların kapasitelerine göre farklı üretim kapasitelerinde üretilmektedir ve firmalar konkasör seçiminde mutlaka kendi kapasitelerini de göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. 60’lık konkasör tesisi kurulumu yönünden de firmalara büyük kolaylık sunmaktadır, özellikle tek tır ile bir gün içerisinde rahatlıkla istenilen her araziye taşınabilmektedir, bu da firmalara projelerinde zamandan kazanım imkanı sunar. Her türlü zorlu araziye kolaylıkla konumlandırması yapılabilir.

Firmamız 60’lık konkasör tesisi üretiminde Avrupa Standartlarına bağlı kalmaktadır ve makine kurulumu, işleyişi sırasında hiçbir şekilde çevreye insan sağlığına zarar verememektedir. Bu yönden de dünya çapında kullanımı tercih edilen bir makinadır. Hidrolik çalışma sistemine sahip olan makinanın bakım ve onarım işlemleri çok kısa bir süre içerisinde halledilir ve kolay çalışma imkanı sunar, üretimde kesinlikle bir düşüş ya da kesinti meydana gelmez. Full otomatik oluşu ile de otomasyon işlemleri çok kolay bir şekilde halledilir, tek işçi ile uzaktan kumanda edilebilir bu yönden de firmaların ekstra işçi masrafına ihtiyaçları yoktur. Firmamız 60’lık konkasör tesisi üretiminde son derece kaliteli malzeme kullanmaktadır, bu yönden de alacağınız makinanın dayanımı oldukça yüksek olacaktır ve sizlere uzun süreli kullanım imkanı verecektir. Her türlü kötü hava koşullarında bu makinanın kullanımına devam edebilirsiniz, hiçbir şekilde deformasyona uğramayacaktır.

Firmalar iş bitiminden sonra da rahatlıkla bu makinayı farklı işler ve araziler için tercih edebilirler, bu şekilde başka bir makinanın kullanımına da gerek kalmaz. Firmamız 60’lık konkasör tesisi iş makinesi kullanımında sizlere iki yıllık bir garanti hizmeti de sunmaktadır. 60’lık konkasör tesisi sizlere büyük avantajlar sunan bir makinadır, düşük maliyet ile yüksek kapasiteli üretim gerçekleştirebilirsiniz ve kolaylıkla farklı proje ve sektörler için bu makinanın kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. 60’lık konkasör tesisi ile kısa sürede kaliteli ürün üretimi gerçekleştirerek, zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz. Makine genellikle maden ocaklarında çok daha fazla tercih edilmektedir.


60lık Konkasör Tesisi Resim Galerisi