140lık Konkasör Tesisi

logo

Taş Kırma ve eleme tesislerinde kullanılan 140’lık konkasör tesisi saatlik üretim kapasitesi olarak 450 ve 600 ton arasında bir üretim kapasitesine sahiptir. Granit, bazalt, dere taşı gibi farklı sertliklerdeki malzemelerin kırılması için kullanılmaktadır. Kırılan malzemeler çok küçük boyutlara getirilerek yapı ve inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Firmalar bu konkasörü tercih ederken mutlaka kendi üretim kapasitelerini göz önünde bulundurmalılardır, bu şekilde daha kaliteli ve verimli bir üretim gerçekleştireceksinizdir. Makine, besleme ağzı, çıkış ağzı, motor ve volan devrinden oluşmaktadır. 140’lık konkasör tesisleri kurulumu ile de oldukça kolay ve masrafsız bir makinadır. İstenilen her türlü zorlu ve dar araziye kolaylıkla tek tır ile bir gün içerisinde kurulum işlemleri gerçekleştirilir. Bu yönden firmalar iş bitiminden sonra farklı işler için ve farklı araziler için gene bu makinayı kullanarak ekstra bir makine masrafından kurtulmuş olacaklardır. Aynı zamanda makine en kötü hava koşullarında bile çalışma performansını düşürmez ve kesintisiz bir üretim imkânı sunar, bu da firmalara zamandan ve maddi açıdan kazanım imkânı sunar.

Firmamız 140’lık konkasör tesisi üretiminde Avrupa standartlarına uygun bir üretim yapmaktadır ve makinanın kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye, insan sağlığına zarar vermez, bu yönden de tüm dünya da kullanımı bulunmaktadır. 140’lık konkasör tesisi hidrolik çalışma sistemine sahip olduğundan dolayı makine da herhangi bir arıza oluştuğunda hemen müdahale edilebilir ve bakım, onarım işlemleri çok kolay bir şekilde halledilir, bu da firmalara zamandan tasarruf sunar. Aynı zamanda full otomatik bir makine oluşu ile de otomasyon işlemleri tek kişi ile uzaktan halledilebilmektedir, bu da firmaları ekstra bir işçi maliyetinden kurtarır.

Makinanın ürettiği malzemenin daha da ince olmasını sağlamak için ekstra olarak kırıcı çene eklenebilmektedir, bu şekilde daha ince bir şekilde malzeme üretimi gerçekleştirebilirsiniz. Makinanın üretim kapasitesini arttırmak için de bu kırıcıları tercih edebilirsiniz. Firmamız 140’lık konkasör tesisi üretiminde oldukça yüksek kaliteli malzemeler kullandığı için makinanın dayanımı oldukça yüksektir ve sizlere uzun süreli bir kullanım imkanı vermektedir. Firmamız sizlere 2 yıllık garanti imkanı da sunmaktadır.


140lık Konkasör Tesisi Resim Galerisi