110luk Kokasör Tesisi

logo

Taş kırma ve eleme tesislerinde çok fazla kullanılan bir makine olan 110’luk konkasör tesisi, firmalara kübik malzeme üretimi sağlamaktadır. 0-700 mm arasında farklı boyutlarda ürün üretimi ile oldukça yüksek kaliteli işler ortaya çıkaran makinenin ürünleri genellikle yol yapımı, inşaat ve yapı sektörlerinde çok fazla kullanılmaktadır. 110’luk konkasör tesisi ortalama saatlik kapasite olarak 200 ton ile 300 ton arasında bir üretime sahiptir. Genellikle yüksek kapasiteli firmaların daha çok tercih ettiği bir makinadır. Bu makinanın kapasitesi ekstra kırıcı eklenmesi ile de rahatlıkla arttırılabilmektedir.

Firmamız 110’luk konkasör tesisi üretiminde Avrupa standartlarına uymaktadır ve makinanın kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye, insan sağlığına zarar verilmemektedir. Makinanın en büyük özelliği düşük maliyetler ile yüksek kapasiteli ürün üretimi sağlamasıdır, bu da firmalara ekstra kazan sağlar. Hidrolik bir çalışma prensibine sahip olan makinanın bakım ve onarım işlemleri de oldukça kolay bir şekilde halledilmektedir. Full otomatik oluşu ile de otomasyon işlemleri tek kişi ile uzaktan kumanda edilir, bu da firmaları ekstra işçi masrafından kurtarır. 110’luk konkasör tesisleri her türlü ortamda yüksek çalışma performansı gösterir ve sizlere kesintisiz bir üretim sunar. Her türlü zorlu arazi koşullarında bile kurulumu oldukça kolaydır ve kısa sürede montaj demontaj işlemleri çok kolay bir şekilde halledilmektedir.

Firmamız sizlere 110’luk konkasör tesisisatışlarında iki yıllık bir garanti imkanı sunmaktadır. Makine ile ilgili bir sıkıntı yaşadığınızda firmamız sıkıntınız anında giderecektir ve üretiminizin devamlılığı sağlanacaktır. 110’luk konkasör tesisi her türlü kötü hava koşullarına uyumlu bir biçimde çalışmaktadır ve dayanımı yüksek olduğundan dolayı hiçbir şekilde deformasyona uğramadan çalışmaya devam eder. Bu makinayı uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz ve firmalar iş bitiminden sonra farklı işler ve farklı araziler için de bu makinayı kullanabilirler, bu şekilde ekstra bir makine maliyetine de ihtiyaç duyulmayacaktır. 110’luk konkasör tesisleri her yönden sizlere kazanım sağlayan bir makinadır özellikle kesintisiz üretim imkanı sayesinde hem zamandan hem de maddi açıdan kazanım elde etmenizi sağlar.


110luk Kokasör Tesisi Resim Galerisi